Horské kolo Olympia F1 29" - 2017

Výrobce: Olympia

Doprava zdarma

Možné volby nákupu


Olympia F1 představuje TOP model v kategorii 29" MTB hardtail kol.

Olympia F1 není jen dobře zapamatovatelné marketingové označení, ale co je hlavní: F1 představuje vrchol nabídky závodních XC kol značky Olympia. Směrování karbonových vláken je důmyslně řešeno jejich přesným kladením, kde je v každé partii rámu použita jiná kategorie vlákna pro nejlepší možné pevnostní a zároveň absorbční vlastnosti. Rám je vybaven řadou moderních technologií, které přispívají k maximálnímu výkonu při jízdě. Benefitem rámu F1 je zadní pevná 12mm osa v nové, rozšířené normě BOOST a TAPERED sloupek vidlice o rozměru 1,5´´ což přidává již tak vysoké pevnosti tohoto rámu.

  • Rám: UD Carbon MONOCOQUE T1000, M40J, T800, zadní osa BOOST 148
  • Sloupek vidlice/hlavové složení: 1,5” TAPERED
  • Středové složení: BB PRESS FIT
  • Vnitřní vedení kabeláže
  • Sedlovka: 27,2mm
  • Velikost: S - M - L - XL
  • Barva: bílý rám + černo-červená grafika (color 15)
  • Orientační hmotnost: F1 29” - RACE X01E - RS1 - ZTR - KG. 10,300
  • Orientační hmotnost rámu F1 29” - 1,050Kg (vel.S)

 

Uvedená cena odpovídá základnímu ceníkovému provedení. Tento model je možné dodat v širokém množství kombinací - nahlédněte do souborů ke stažení a do fotogalerie, kde naleznete kompletní ceník k tomuto modelu a tabulky s rozpisem jednotlivých variant komponentového osazení.

Fotografie

Dotaz na zboží

Doporučit zboží
Olympia

Olympia cicli je jedna z nejstarších italských firem zabývajících se výrobou jízdních kol, její původ sahá až do roku 1893. Pro kola značky Olympia je typický nejen špičkový design, ale hlavně vysoce kvalitní hliníkové nebo karbonové rámy. Kolekce jízdních kol OLYMPIA je rozdělena na dvě sekce = RACE SERIES a STREET SERIES. V kategorii RACE jsou umístěna horská, silniční kola a fitness silniční kola, která jsou stavěna individuálně dle představ zákazníka. Široké spektrum volitelných kombinací komponentových sad, zapletených kol a odpružených vidlic (u horských kol) dává zákazníkovi možnost realizovat vlastní představu o novém kole na zakázku, ovšem za cenu kola sériového. Kategorie STREET je zastoupena Fitness cestovními, krosovými, trekovými, městskými a retro koly. Jedná o sériové modely, v některých případech s volitelnou výbavou. BIKEMARAST je od roku 2010 zástupcem značky OLYMPIA CICLI v České Republice.