Horské kolo Olympia Master 27,5" PLUS - 2018

Výrobce: Olympia

Doprava zdarma

Možné volby nákupu


Olympia Master 27,5+. PLUS znamená výhody fatbiku pro každodenní použití bez zásadní ztráty rychlosti klasického XC kola.

Horské kolo Olympia Master 27,5“ v moderním provedení PLUS umožní instalaci 2 typů zapletených kol. Můžete jezdit rychle na 29" výpletech, nebo si užívat 27,5" pláště o šíři téměř 3“ a mít veškerý terén pod kontrolou. Master 27,5“ Plus je opatřen hliníkovým rámem z exkluzivní a lehké slitiny ALLOY TRIPLE BUTTED X6 což je materiál pocházející z leteckého průmyslu, který umožňuje postavit rám o 20-30% lehčí než je tomu u Al 7005. Rám nabízí fortelné řemeslné zpracování, kvalitní lak a moderní prvky jako např. tapered hlavové složení. Pro zvýraznění terénních schopností tohoto biku je použita vidlice se zdvihem 120 milimetrů.

  • Rám: ALLOY TRIPLE BUTTED X6
  • Sloupek vidlice/ integrované hlavové složení: 1,5” TAPERED
  • Zadní osa: BOOST (148x12mm)
  • Velikost:  S / M / L
  • Barvy ráma: oranžový rám s černou grafikou (color 23)

 

Uvedená cena odpovídá základnímu ceníkovému provedení. Tento model je možné dodat v širokém množství kombinací - nahlédněte do souborů ke stažení a do fotogalerie, kde naleznete kompletní ceník k tomuto modelu a tabulky s rozpisem jednotlivých variant komponentového osazení. 

Fotografie

Dotaz na zboží

Doporučit zboží
Olympia

Olympia cicli je jedna z nejstarších italských firem zabývajících se výrobou jízdních kol, její původ sahá až do roku 1893. Pro kola značky Olympia je typický nejen špičkový design, ale hlavně vysoce kvalitní hliníkové nebo karbonové rámy. Kolekce jízdních kol OLYMPIA je rozdělena na dvě sekce = RACE SERIES a STREET SERIES. V kategorii RACE jsou umístěna horská, silniční kola a fitness silniční kola, která jsou stavěna individuálně dle představ zákazníka. Široké spektrum volitelných kombinací komponentových sad, zapletených kol a odpružených vidlic (u horských kol) dává zákazníkovi možnost realizovat vlastní představu o novém kole na zakázku, ovšem za cenu kola sériového. Kategorie STREET je zastoupena Fitness cestovními, krosovými, trekovými, městskými a retro koly. Jedná o sériové modely, v některých případech s volitelnou výbavou. BIKEMARAST je od roku 2010 zástupcem značky OLYMPIA CICLI v České Republice.