Silniční kolo Olympia 799 - 2018

Výrobce: Olympia

Doprava zdarma

Možné volby nákupu


Báječně lehké a pekelně rychlé je silniční kolo Olympia 799!

Špičkové silniční kolo Olympia 799 jehož hlavním posláním je fůze téměř neslučitelného: nízká hmotnost a vysoká torzní tuhost. To se podařilo díky volbě „superpevného“ exkluzivního karbonového vlákna T1000, které umožňuje použití pouze malého množství materiálu. Další materiál použitý na stavbu rámu je kombinace vláken M40J a T800, které vynikají vysokou pevností a odolností. Samotné karbonové vlákno T800 je z důvodu optimálních pevnostních vlastností umístěno v oblasti středového složení. Výsledkem je super lehké a zároveň pevné závodní silniční kolo, které ve spojení s originálním OLYMPIA designem vytváří jedinečný celek. Zajímavostí kola je návrat k sedlové trubce dříve klasického průměru 27,2mm. 

  • Rám: Carbon Monocoque T1000/T800s/M40j SUPERLIGHT CONSTRUCTION
  • Vidlice: Carbon Monocoque
  • Středové složení: BB PRESS FIT
  • Sedlovka: 27,2mm
  • Velikost: XS / S / M / L / XL
  • Barva rámu: černý rám s žluto-bílou grafikou (color 08)
  • Orientační hmotnost kola: 799 - DURA ACE 9100 - MAVIC KSYRIUM PRO SL = 6,79 Kg

 

Uvedená cena odpovídá základnímu ceníkovému provedení. Tento model je možné dodat v širokém množství kombinací - nahlédněte do souborů ke stažení a do fotogalerie, kde naleznete kompletní ceník k tomuto modelu a tabulky s rozpisem jednotlivých variant komponentového osazení.

Fotografie

Soubory ke stažení

Dotaz na zboží

Doporučit zboží
Olympia

Olympia cicli je jedna z nejstarších italských firem zabývajících se výrobou jízdních kol, její původ sahá až do roku 1893. Pro kola značky Olympia je typický nejen špičkový design, ale hlavně vysoce kvalitní hliníkové nebo karbonové rámy. Kolekce jízdních kol OLYMPIA je rozdělena na dvě sekce = RACE SERIES a STREET SERIES. V kategorii RACE jsou umístěna horská, silniční kola a fitness silniční kola, která jsou stavěna individuálně dle představ zákazníka. Široké spektrum volitelných kombinací komponentových sad, zapletených kol a odpružených vidlic (u horských kol) dává zákazníkovi možnost realizovat vlastní představu o novém kole na zakázku, ovšem za cenu kola sériového. Kategorie STREET je zastoupena Fitness cestovními, krosovými, trekovými, městskými a retro koly. Jedná o sériové modely, v některých případech s volitelnou výbavou. BIKEMARAST je od roku 2010 zástupcem značky OLYMPIA CICLI v České Republice.