Silniční kolo Olympia IKON 2018

Výrobce: Olympia

Doprava zdarma

Možné volby nákupuOlympia IKON. Jeho úkolem je poskytnout jezdci špičkové vlastnosti lehkého, závodního kola v cenově příznivé relaci!

Silniční kolo Olympia IKON. Nízká hmotnost, tuhost a ovladatelnost, tak nutné vlastnosti při závodní jízdě jsou díky nové technologii výroby rámu HPMS (High Pressure Modular System) nabízeny v nebývalé míře. Materiál rámu se skládá z chytré kombinace uhlíkových vláken T700, T800 a M30. Díky těmto inovacím byla snížena hmotnost rámu oproti předchozímu modelu (2014) o celých 300 gramů! Rám váží od cca 1100 gramů (vel S). Olympia IKON je určen jak pro elektronické řazení DI2, stejně tak je kompatibilní s tradičním systémem mechanického řazení. Zadní vidlice je koncipována pro maximální tuhost.

  • Rám: UD Carbon Monocoque T800, T700, M30, HPMS System
  • Vidlice: Olympia IKON UD Carbon Monocoque 1.5 HEAD TUBE
  • Sedlovka: Olympia SEATPOST aero
  • Středové složení: BB PRESS FIT
  • Velikost: S, M, L, XL
  • Barvy rámu:
  • Modrý rám s žluto-bílou grafikou (color 07)
  • Červený rám s bílou grafikou (color 25)
  • Orientační hmotnost rámu IKON: od 1100 gr. (vel.S)
  • Orientační hmotnost kola IKON - ULTEGRA 8000 - MAVIC COSMIC ELITE = 7,98 Kg

 

Uvedená cena odpovídá základnímu ceníkovému provedení. Tento model je možné dodat v širokém množství kombinací - nahlédněte do souborů ke stažení a do fotogalerie, kde naleznete kompletní ceník k tomuto modelu a tabulky s rozpisem jednotlivých variant komponentového osazení.

Fotografie

Dotaz na zboží

Doporučit zboží
Olympia

Olympia cicli je jedna z nejstarších italských firem zabývajících se výrobou jízdních kol, její původ sahá až do roku 1893. Pro kola značky Olympia je typický nejen špičkový design, ale hlavně vysoce kvalitní hliníkové nebo karbonové rámy. Kolekce jízdních kol OLYMPIA je rozdělena na dvě sekce = RACE SERIES a STREET SERIES. V kategorii RACE jsou umístěna horská, silniční kola a fitness silniční kola, která jsou stavěna individuálně dle představ zákazníka. Široké spektrum volitelných kombinací komponentových sad, zapletených kol a odpružených vidlic (u horských kol) dává zákazníkovi možnost realizovat vlastní představu o novém kole na zakázku, ovšem za cenu kola sériového. Kategorie STREET je zastoupena Fitness cestovními, krosovými, trekovými, městskými a retro koly. Jedná o sériové modely, v některých případech s volitelnou výbavou. BIKEMARAST je od roku 2010 zástupcem značky OLYMPIA CICLI v České Republice.