Brýle SALICE 004RW blue/RW blue

Výrobce: Salice

Možné volby nákupu

Brýle SALICE 004RW blue/RW blue

  • Brýle SALICE 004
  • Materiál skel - polykarbonát
  • Maximální ochrana UV 400
  • Vnitřní strana rámečku v oblasti kolem uší je z pogumovaného materiálu, aby brýle neklouzaly.
  • Součástí brýlí jsou náhradní skla transparentní (čirá) a pevný obal na brýle.

 

Skla CRX (Photochromic), která se během několika sekund přizpůsobí intenzitě světla a chrání tím Váš zrak při přechodu z tmavého prostředí do jasného slunce. Rozlišujeme kategorie intenzity světla 1-3 (skla CRX kouřová) a kategorie 1-2 (skla CRX žlutá). Skla CRX Vám umožňují měnit prostředí s rozdílnou intenzitou světla a přitom mít jedny a ty samé brýle. Skla CRX tedy ztmavnou při silném slunečním světle a naopak zesvětlají v šeru.

Skla Polarflex odělují světlo tzv. vertikální od horizontálního a absorbují oslňující paprsky, které se odrážejí od horizontálních povrchů (jako jsou např. mokré silnice, sníh) a které jsou desetkrát jasnější (zářivejší) než světlo, způsobují zkreslení barev, ovlivňují odhad hloubky a mění kvalitu vidění. Jsou ideální pro ty, kteří jsou citliví na kontrast, pro sportovce, pro řidiče i pro osoby v pokročilém věku, chrání i citlivé oči a dodávají vám příjemný pocit odpočinutých očí. Tato skla jsou určena do jasného slunečního světla, což je kategorie 3.

 Skla RW (Rainbow) prošla povrchovou úpravou jejímž výsledkem je zrcadlový efekt, který snižuje odlesk odrážející se z povrchu jako je voda, sníh nebo led a zároveň zvyšuje filtrační schopnost skel. Polykarbonátová zrcadlová skla jsou navíc ještě upravena proti poškrábání nebo otěru při pádu. Skla RW (Rainbow) jsou ideální při silném slunečním světle což je kategorie 3.

Rozlišení kategorií intenzity světla - viz obrázek:
kategorie 0: zamračeno, déšť
kategorie 1: šero, zatažená obloha
kategorie 2: polojasno
kategorie 3: jasné sluneční světlo

Fotografie

Soubory ke stažení

Nejsou žádné soubory k dispozici.

Dotaz na zboží

Doporučit zboží
Salice

SALICE je italský výrobce špičkových cyklistických brýlí, velice oblíbených mezi rekreačními jezdci i profesionálními závodníky. Důvodem je dokonalá ochrana zraku, široká škála barevného provedené rámečků a bohatá nabídka skel pro všechny světelné podmínky. Komfort nošení brýlí těchto značek je na tak vysoké úrovni, že najdou uplatnění i mimo jízdu na kole.