Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Jízdní kola OLYMPIA 2014 - NOVINKY

11.02.2014

Vážení zákazníci,

novou kolekci jízdních kol OLYMPIA 2014 můžete prohlížet v přiložených katalozích. 

Jak je již po dlouhá léta zvykem, kolekce je rozdělena na závodní sérii a volnočasovou řadu designově výrazně odlišných kol. 

Níže si vám dovolujeme představit nové modely jízdních kol OLYMPIA 2014.

Kolekce OLYMPIA RACE 2014 (závodní + sportovní horská a silniční kola).

NOVINKY 2014 kolekce OLYMPIA RACE:

Celoodpužené horské kolo Olympia BRAVE 27,5:

Osvědčený hliníkový rám Brave pro novou sezonu v provedení pro 27,5 palcová kola! Metodou hydroforming tvářený, třikrát zeslabovaný hliníkový rám ze slitiny 7005. Univerzální celoodpružené kolo s kvalitním a vysoce funkčním tlumičem jak pro sportovní zápolení na vysoké úrovni, tak pro celodenní vyjíždky za krásou přírody. Velice příznivá dostupnost a vysoká užitná hodnota dělá z modelu BRAVE favorita celoodpružených rámů horských kol OLYMPIA.

Horské kolo Olympia BULL 29" / 27,5":

Model Olympia BULL 27,5 uspokojí jak turisticky založené jezdce tak hobby závodníky. Olympia BULL 27,5 nabízí hliníkový rám z třikrát zeslabovaného hliníku s novým atraktivním designem a možností z výběru ze 3 barevných kombinací.

Horské kolo Olympia CSL-X II 29" / 27,5":

Nekompromisní bike pro závodní cross country. Olympia CSL-X TWO nabízí vyrovnaný mix tuhosti rámu, nízké váhy a schopnosti tlumit vibrace. Při výrobě rámu je použito monocoque technologie a jako stavební materiál carbon toray T800.

Inovativní rozměr kol 27,5" nabízí kompromisní řešení otázky 26" versus 29". První testování kol tohoto rozměru ukazuje, že se nejedná o slepou větev vývoje, nýbrž o plnohodnotnou variantu vhodnou jak pro závodní, tak hobby nasazení.

Horské kolo Olympia NITRO II 27,5":

Karbonový model Olympia Nitro v provedení pro "středně velká kola". Rám je vyrobený z karbonových vláken Toray T700 technologií monocoque. Rám je tuhý v záběru díky profilacím trubek a optimálnímu kladení karbonových vláken. Nový model Olympia Nitro má umístěn brzdový třmen mezi horní a dolní trubku zadní rámové stavby, čímž dochází k jistějšímu brzdnému výkonu bez nepříjemných vibrací. Benefitem kola je TAPERED sloupek vidlice o rozměru 1,5" což přispívá vysoké pevnosti tohoto rámu.

Horské kolo Olympia DRAKE 27,5" / 26":

Olympia DRAKE 27,5 figuruje jako vstupní model do světa kol s označením 650B neboli 27,5". Sportovní bike s optimální geometrií a dlouhou životností. Použitý materiál je tepelně upravený, dvakrát zeslabovaný hliník. Rám nabízí integrované hlavové složení a tradiční Olympia design.

Silniční kolo Olympia LEADER:

Olympia LEADER DISC = kotoučové brzdy pro silniční kola - nová výzva!

Kotoučové brzdy pro silniční kola - výzva pro Olympii, která zrodila zcela nový, v hiearchii značky na vrcholné příčce umístěný model LEADER. Snahy výrobce o skloubení dokonalého designu, skvělých jízdních vlastností a inovativního přístupu ke stavbě tohoto kola byly oceněny na veletrhu Expobici 2013 v italské Padově cenou Design Innovation Award. Použité materiály a jejich složení zaručují skvělé jízdní výsledky na těžkých tratích všech profilů. Zajímavým, jak designovým, tak i funkčním prvkem je vnitřní vedení kabeláží v rámu a vidlici.

Silniční kolo Olympia 849:

Představujeme nový špičkový model z dílen Olympia - 849. Jeho hlavním posláním je fůze téměř neslučitelného: nízká hmotnost a vysoká torzní tuhost. To se podařilo díky volbě exkluzivního karbonového vlákna T1000, které umožňuje použití velmi malého množství materiálu. Materiál použitý v oblasti hlavového složení - M40J vyniká velikou pevností. Výsledkem je super lehké a zároveň pevné závodní silniční kolo, které ve spojení s originálním OLYMPIA designem vytváří jedinečný celek. Zajímavostí kola je návrat k sedlové trubce klasického průměru 27,2mm.

Kolekce OLYMPIA STREET 2014 (volnočasová, městská, krosová, trekingová, retro a elektrokola).

NOVINKY 2014 kolekce OLYMPIA STREET:

Dámské krosové kolo Olympia CITYGÓ COUNTRY WOMAN 21speed:

Dámské crossové kolo Olympia CITIGÓ COUNTRY WOMAN 21speed je plnohodnotné crossové kolo opatřené sníženým rámem (pro snadný nástup), odpruženou vidlicí (pro pohodlnou jízdu) a stavitelným představcem (pro možnost variabilního nastavení výšky řídítek). Mimo tyto atributy nabízí CITYGÓ Marathon Country hliníkový rám a sportovní komponentové osazení. 

Krosové kolo Olympia COLLEGE MAN 21 SPEED

Olympia COLLEGE je pánské trekové kolo nabízející vyspělé technologie, kvalitní sportovní osazení, plnou doplňkovou výbavu (blatníky, nosiče a osvětlení) a pěkná zapletená kola. To vše za příznivou cenu. Bonusem je ve velkém rozsahu nastavitelný představec.

V případě zájmu o některý z modelů navštivte naši prodejnu nebo nás neváhejte kontaktovat ZDE.

Rádi vám sdělíme veškeré potřebné informace.

BIKEMARAST team.Zpět na výpis novinek