Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Batoh Haven RIDE-KI 22l black/red

Internetová cena2 190 Kč1 810 Kč bez DPH
Batoh Haven RIDE-KI 22l black/red
Batoh Haven RIDE-KI 22l black/redKód: D8-3224Na dotaz
Internetová cena2 190 Kč1 810 Kč bez DPH

Batoh HAVEN RIDE-KI 22l nové koncepce s prostorem pro integrovaný zádový chránič (není v součásti balení).

Batoh má různé vychytávky odvozené od úspěšného batohu LUMINITE.

Určený pro trail, enduro, freeride bikery, kteří vyhledávají jízdu terénem a myslí na svůj bezpečný návrat domů. Vhodný také na lyže i snowboard.

  • Bezpečnost na prvním místě:
  • lze dokoupit certifikovaný chránič páteře z paměťové pěny (který lze jednoduše do batohu vložit nebo naopak vyjmout a tím uvolnit místo v batohu pro výletní vyjížďku)
  • výstražná píšťalka v přezce hrudního pásu
  • reflexní prvky
  • Vaše pohodlí a příjemnou jízdu zajistí: ergonomicky tvarované zádové polstrování, ramenní popruhy s hrudním pásem a bederní pás.
  • zádové polstrování: centrální středový větrací kanál, polstry s větracími otvory
  • nastavitelné ramenní popruhy: polstry s větracími otvory, plně nastavitelný hrudní pás, poutka pro uchycení hadičky a náustku vodního rezervoáru
  • bederní pás: ergonomicky tvarovaný se zapínáním na suchý zip a velkou pevnou přezkou, široký rozsah nastavení obvodu pasu, kapsa na zip

Tento propracovaný upínací systém batohu na tělo vám zajistí pohodlnou (batoh neskáče na zádech) a bezpečnou (dokonalou ochranu zad) jízdu.

Další vychytávky batohu: kapsa a poutko na vodní rezervoár, integrovaná pláštěnka ve svítivě oranžové barvě s velkým reflexním logem, systém uchycení přilby k batohu (lze také upevnit integrálku). Spousta kapes (vnější kapsy dvojcestné zipy) a kapsiček na nářadí, pumpu, doklady, klíče...........speciální vyměkčené kapsy na telefon a brýle. Reflexní prvky, poutko na blikačku a překvapení pro pány :o)

Rozměry batohu: hloubka 10cm, výška 52cm,šířka 26 cm.

Soubory nejsou k dispozici.