Omotávka ESIgrips RCT Wrap

Výrobce: ESI Grips

SLEVA

Možné volby nákupu

Mnozí z vás budou nadšeni, že ESI zahájilo výrobu nové řady omotávek pro řídítka silničních kol ze stejného silikonového materiálu jako u slavných MTB ESI gripů!

  • ESI nemá a nepotřebuje lepidlo, takže můžete pásku otočit naruby jakmile je špinavá, nebo opotřebovaná - opravdu můžete přemotávat, kdykoli budete chtít! Tato všestrannost více než zdvojnásobuje životnost omotávky.
  • Výjimkou je v kitu dodávaná zakončovací páska, kterou nelze použít opakovaně.
  • Omyvatelná saponátem jako gripy, neklouže, nereaguje na UV záření ani na pot.
  • Obsah balení: 2x omotávka, 2x zátka, 2x zakončovací páska, 2x podlepka k páce.
  • Dodržte pokyny k instalaci omotávky.

Fotografie

Soubory ke stažení

Nejsou žádné soubory k dispozici.

Dotaz na zboží

Doporučit zboží
ESI Grips

Americká značka, která vyvíjí a vyrábí nejlepší cyklistické gripy a omotávky ze 100% silikonu. Vyrobené ve slunné Kalifornii. Historie firmy sahá do roku 1999, kdy zakladatel Gary Stewart využil svých zkušeností z projektování v oblasti letectví. Když závodil na kole, hledal variantu, aby ho nebolely ruce z otřesů, a tak využil vlastností silikonu, které aplikoval pro cyklo průmysl. UV odolné, velmi dobře absorbuje nárazy, drží i za mokra. Jednoduše omyvatelné. Jednoduchá instalace. V jednoduchosti je síla. A to je krédo značky ESI Grips. Gripy ESI padnou do ruky za mokra i sucha. Nekloužou, ale nelepí. Na řídítkách se vám nebudou protáčet a nikdy nezmění tvar.